Bize Ulaşın:  0554 603 1799
iletisim@yazimisleri.net  
Open/Close Menu Akademik Danışmanlık Tez Merkezi

Ses kayıtlarınızın deşifresi hakkında bilgi almak için buraya tıklayın..

Kurumsal olarak birçok Toplantı, Konferans veya Çalıştay İşlemleri gerçekleştirilmektedir. Burada görüşülen konuların yazılarak rapor haline getirilmesi gerekir. Gerek ses veya video kaydının alınarak daha sonra raporlanması olabilir ya da toplantı ve çalıştay işlemleri devam ederken aynı anda tutanak altına alınıp raporlanması işlemleri olabilir.

Yazım İşleri ekibi olarak Toplantı, Konferans ve Çalıştay işlemlerinin yazıya dökümlerine yönelik iki şekilde hizmet vermekteyiz.

Ses veya Konuşmacı Kaydının Yazıya Dökümü

İlk hizmetimiz; yapılmış olan bir toplantı, konferans veya çalıştay da konuşmacının veya toplantının içeriğine yönelik alınmış ses kayıtlarının tarafımızca dinlenerek toplantı dökümlerini bilgisayara aktarma işlemleri, yani rapor haline getirilmesi işlemidir. Bunun için öncelikli olan, konuşmacının veya katılımcılarının ses kayıtlarının kaliteli ve anlaşılır olması, bizden de istenilenin tam olarak belirlenmesidir. Yazım işlemleri arasında en dikkat ve tecrübe gerektiren işlemlerden biri de dinle – yaz yöntemi kullanılarak yapılan işlerdir.

Toplantı veya Çalıştaya Raportör (Yazıcı) Personel Sağlanması

Bu başlık altında ikinci hizmetimizde, yapılacak olan toplantı, konferans veya çalıştaylarda raportör işlemini yapacak personelin sağlanmasıdır. Yani, daha önceden organize edilmiş bir toplantı veya çalıştay için o programda ihtiyaç duyulan ve görüşülecek konuları yazıp rapor haline getirecek personelin istihdamını sağlanmasıdır. (Bu husus yalnızca Ankara ili için geçerlidir.) Bu hizmetin gerçekleştirilebilmesi için daha önceden (toplantı veya çalıştaydan birkaç gün önce) sitemiz içerisinde bulunan iletişim hizmetlerinden mail veya telefon yoluyla site yöneticimizle görüşülüp personel sağlanması için başvuruda bulunulması gerekmektedir.

Yazım İşleri olarak yukarıda belirtilen her iki hizmet içinde hızlı, tecrübeli ve uzman ekibe sahibiz. Gerek toplantı veya çalıştay içeriğinin tarafımızca görevlendirecek raportörler ile anında yazım işlemlerinin yapılması, gerekse de kayıt altına alınan ses, video içeriği ya da konuşmacı ve katılımcıların söylemlerinin daha sonra mevcut kayıt içeriğine göre dinle – yaz yöntemi ile yazılarak raporlanması işlemleri olabilir. Bu hizmetleri vermek hız, bilgi, dikkat ve tecrübe gerektirir.

Belirttiğimiz gibi ekibimiz en hızlı ve kaliteli olarak hizmet vermekte olup, belirtilen hizmetleri almanız için internet sitemizde yer alan iletişim bölümünden mail ya da telefon bilgilerinden faydalanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ses kayıtlarınızın deşifresi hakkında bilgi almak için buraya tıklayın..

0554 603 17 99

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır | Tez Merkezi

logo-footer