Bize Ulaşın:  0554 603 1799
iletisim@yazimisleri.net  
Open/Close Menu Akademik Danışmanlık Tez Merkezi

Google üzerinden arama yaptığınızda akademik anlamda faaliyet gösteren çok sayıda tez merkezi ile karşılaşırsınız. Peki nedir bu tez merkezleri, ne iş yaparlar?

Tez merkezleri akademik anlamda yetersiz kalan yada iş hayatından dolayı tezlerine yoğunlaşamayan lisans ve lisansüstü öğrencilere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetler arasında tez yazdırma, tez hazırlama, intihalden kurtarma, spss analiz vb. gibi çok sayıda işlem yer almaktadır.

Arama yaptığınızda çok sayıda tez merkezi ile karşılaşırsınız. Sizin için en iyi hizmeti verecek olan merkezi seçmek için birden fazla internet sitesini gezmenizi önermekteyiz. Girdiğiniz bir internet sitesi eski düzen, ilgisiz ve düzensiz geliyorsa oradan derhal ayrılmanızı tavsiye ederiz. Zira kendi internet sitelerine bile özen göstermeyen bu kişiler size de özen göstermeyeceklerdir. Sonraki aşamada ise resmi bir danışmanlık firması olup olmadıklarını inceleyebilir, domainlerinin ne kadar süredir yayında olduğuna dikkat edebilirsiniz. Günümüzde çok sayıda paravan site tez merkezi adı aldında hizmet verdiklerini iddia etmekte ama öğrencileri yarı yolda bırakmaktadırlar. Bu gibi durumlara düşmemek için her zaman kurumsal firmalar ile çalışmalısınız.

yazimisleri.net tez merkezi olarak 2013 yılında beri Ankara Ticaret Odası’na kayıtlı kurumsal kimliğimiz üzerinden siz değerli öğrencilerimize tez yazdırma vb. hizmetler sunmaktayız. Teziniz hakkında yardım almak için sitemizin üst kısmında yer alan cep telefonu aracılığı ile yada iletişim sayfamızda yer alan formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Categoryblog

One Trackback

  1. 18 Kasım 2020

    http://www.my-social-signals.com

    fxwwbvxva cefyd vlxmzeg dvxp gidgchesisixtnv

Write a comment:

Your email address will not be published.

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır | Tez Merkezi

logo-footer