Bize Ulaşın:  0554 603 1799
iletisim@yazimisleri.net  
Open/Close Menu Akademik Danışmanlık Tez Merkezi

Türkiye Tez Merkezi

Hem iş hem akademik hayatını aynı anda yürütmekte zorluk çeken öğrencilerimiz yazimisleri.net tez merkezi sayesinde artık akademik hayatlarında bir sıfır önde olacaklar. Firmamız Türkiye’de ilk resmi olarak Ankara Ticaret Odası (ATO)’na kayıtlı akademik danışmanlık firması olması ile ön plana çıkmaktadır. Bünyemizde bize destek olan alanlarında uzman iş ortaklarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Yüksek Lisans tezi yazmak

Tezli veya tezsiz yüksek lisans yapan ve ders aşamasını geçen her öğrenci bir proje veya tez vermek zorundadır. Tezinize nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz ve hocanız size yardımcı olmuyor ise tez merkezimiz imdadınıza yetişecektir. Nasıl tez yazılır, nereden başlamalıyım, literatür araştırmamı nasıl yapmalıyım gibi kafanızı kurcalayan sorularınızın cevabını hemen bizi arayarak yada mail atarak alabilirsiniz.

Doktora tez yazımı

Doktora tezleri yüksek lisans tezlerine göre daha kapsamlı ve daha ince ayrıntı gerektiren akademik çalışmalardır. Doktora tez yazma süreci uzun ve çetrefilli bir süreçtir. Bu süre zarfında iş hayatınızdan tezinize vakit ayıramıyorsanız ve danışman hocanız destek vermiyor ise Yazımisleri.net tez merkezi bir telefon kadar uzağınızdadır.

Nasıl üstesinden gelirim diye artık stres yapmanıza gerek yok buradan bizlere ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin ilk resmi tez merkezi uzman kadrosuyla hizmetinizdedir.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır | Tez Merkezi

logo-footer