Bize Ulaşın:  0554 603 1799
iletisim@yazimisleri.net  
Open/Close Menu Akademik Danışmanlık Tez Merkezi

Tez merkezi, tez danışmanlık
Tez merkezi, tez danışmanlık

Türkiye’nin İlk ve Tek ATO Kayıtlı Resmi Akademik Danışmanlık Firması, yazimisleri.net!

Tez merkezimiz çok yoğun emek vererek tamamlamaya çalıştığınız akademik çalışmalarınız için danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Fazlasıyla özen göstermeniz gereken çalışmalarınız için tez danışmanlık hizmetimizden yararlanarak akademik normlara ve bilimsel etik değerlere uygun olarak zamanında teslim edebilirsiniz.

Tez danışmanlık hizmeti veren yerlerin sayısı her geçen gün artmakta ancak istenilen niteliklere sahip bir tez merkezi bulmak gittikçe zorlaşmaktadır. Bu açıdan danışmanlık almak istediğiniz yeri titizlikle değerlendirmeniz gerekmektedir. Bu konuda göz önüne bulundurmanız gereken en önemli unsur tezlerde intihal olup olmamasıdır. Bilindiği üzere intihal bilgi hırsızlığıdır ve bir tezde veya projede intihal olması durumunda o çalışmanın kabul edilmesi söz konusu değildir. Hayal kırıklığına uğramamak için çalışmanızın uzman ellerde intihal kontrolünün yapılmasında fayda vardır. Bizler konularında uzman ve profesyonel kadromuzla size en iyi hizmeti vermek için buradayız.

Bitirme çalışması, yüksek lisans tezi, doktora tezi veya proje ödevlerinizin titizlikle ve özgün bir şekilde hazırlamayı istiyorsanız tez merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Çalışma konunuza göre özel olarak seçilen uzman ekip arkadaşlarımız üniversitenizin tez yazım kurallarını dikkate alarak size en doğru şekilde danışmanlık yapacaktır. Tez merkezimizden ayrıca ses ve video kayıtlarının, müsvedde ve el yazısı metinlerin yazıya dökümü veya İngilizce çeviri işleri için de yardım alabilirsiniz.

Yüksek kalitede ve standartlarda hizmet veren merkezimizle haftanın 7 günü mail veya telefon yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır | Tez Merkezi

logo-footer