Bize Ulaşın:  0554 603 1799
iletisim@yazimisleri.net  
Open/Close Menu Akademik Danışmanlık Tez Merkezi

Tez Danışmanlık Merkezi Ne İş Yapar? Tez Merkezleri Nasıl Hizmet Verir?

Günümüzde yoğun iş hayatı ve akademik kariyerini aynı anda yürütmek isteyen çok sayıda öğrenci malesef her iki alanda da aynı anda ilerlemekte zorluk çekmektedirler. Yazimisleri.net tez merkezi olarak tezlerinizde destek olmayı vaat etmekteyiz. Tez merkezleri genel olarak akademik hayatında zorluk çeken, danışman hocasından gerekli ilgili göremeyen ya da öğrenimi hayatına uzunca bir süre ara verip tekrar dönüp zorluk çeken öğrencilere yüksek lisans ve doktora tezlerinde yardımcı olmaktadır.

Tez merkezi olarak, siz değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmak adına Ankara Ticaret Odası’na (ATO) kayıtlı resmi bir danışmanlık firması üzerinden destek vermekteyiz.  Tez merkezi Ankara olarak arama yaptığınızda ilk sayfada çıkmamızı siz değerli öğrencilerimizin bize olan güvenine borçluyuz.

Tez Merkezleri Nasıl Hizmet Verir?

tez hazırlama merkezleri ankara
 

Tez merkezleri yukarıda da açıklandığı üzere yüksek lisans ve doktora tezlerinde zorluk yaşayan öğrencilere tüm takıldıkları konularda destek vermektedir. Firmamız olarak redaksiyon, yazım formatına uyarlama, SPSS analizi, AHP analizi, intihalden kurtarma gibi çalışmalarda bulunmaktayız. Çalışmalarınızda danışman hocanızın onayını alana kadar desteğimizi devam ettirmekteyiz. Ayrıca juri hocalarınız da düzenleme talep edebilmektedirler. Bu aşamada nasıl düzenleme yapacağınız konusunda da desteğimizi sonuna kadar vermekteyiz. Kısacası, tez onay belgenizi elinize alana kadar desteğimizi sürdürmekteyiz.

Bizimle iletişime geçmek için 0554 603 1799 nolu telefon numaramızdan ya da “iletisim@yazimisleri.net” uzantılı mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz. En kısa zamanda dönüş yapacağız.

yazimisleri.net Tez Merkezi Ankara, Tüm Türkiye’de yaşayan öğrencilerimize destek vermektedir. E-mail, whatsapp, skype vb. gibi hizmetler ile de bizlere ulaşabilirsiniz.

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır | Tez Merkezi

logo-footer