Bize Ulaşın:  0554 603 1799
iletisim@yazimisleri.net  
Open/Close Menu Akademik Danışmanlık Tez Merkezi

Ses kayıtlarınızın deşifresi hakkında bilgi almak için buraya tıklayın..

İster Kurumsal olsun isterse şahıs, elinizde bulunan mevcut bir konuşma, ses veya video kaydının bilgisayar ortamında yazıya dökülüp raporunun alınması gerekebilir. Özellikle kurumların ve tüzel kişilerin olağan görüşmelerinde alınan kayıtların ya da bir konuşmacının söylemlerinin fiziki rapor hali ihtiyaç olabilir. Bu tür durumlarda ya bu konuda ehil bir ekibiniz olmak durumunda ya da çok iyi eğitim almış bir hızlı raportörünüz olmak durumundadır.

Yazım İşleri ekibi olarak bu alanda verdiğimiz hizmet, kurumların (tüzel kişilerin) ya da şahısların daha önce ses kaydı alınmış bir konuşmacının ya da toplantının içeriğinin tarafımızca dinlenerek ses kaydını yazıya dökme işlemini en hızlı ve kaliteli olarak titizlikle sunmaktır. Yani mevcut ses, konuşma veya video kaydının rapor haline getirilmesi işlemidir. Bunun için öncelikli olan, konuşmacının veya katılımcılarının ses kayıtlarının kaliteli ve anlaşılır olması, bizden de istenilenin tam olarak belirlenmesidir. Yazım işlemleri arasında en dikkat ve tecrübe gerektiren işlemlerden biri de dinle – yaz yöntemi kullanılarak yapılan işlerdir. Bu alanda yaptığımız yazım – dizgi çalışmaları hata istemeyen ve süre ile yarış halinde olduğumuz bir hizmet türüdür.

Aslında Yazım İşleri ekibi olarak verdiğimiz tüm hizmetler arasında, en yorucu, dikkat gerektiren, zaman alan ve uğraş verici iş bu başlık altında belirttiğimiz ses kaydını yazıya dökme işlemidir. Kısaca belirtmek gerekirse, örneğin 3 saatlik bir ses kaydının bilgisayar ortamında yazıya dökülüp raporlanması gerekiyor. Bu işleme başlar başlamaz işi alan ekip çok dikkatli, titiz ve hızlı olmak zorundadır. Konuşmacının hızında ve dikkatle hatasız yazması gerekir. Zaten bu tür işlemlerde işveren tarafından belirlenmiş bir süre olacaktır ki, bu süre zarfında bitirmek için gece gündüz çalışılması gerekilmektedir. Alacağımız bu işlerde işin bitmesi için verilen süreye ve yazımı yapılacak ses kaydının kalitesine çok dikkat ediyoruz. Bu tür işlemleriniz varsa vereceğiniz iş bitirme süresini ve sesin kalitesini mutlaka tekrar biz gözden geçirin.

Ekibimiz en hızlı ve kaliteli olarak hizmet vermekte olup, belirtilen hizmetleri almanız için internet sitemizde yer alan iletişim bölümünden mail ya da telefon bilgilerinden faydalanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ses kayıtlarınızın deşifresi hakkında bilgi almak için buraya tıklayın..

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır | Tez Merkezi

logo-footer