Bize Ulaşın:  0554 603 1799
iletisim@yazimisleri.net  
Open/Close Menu Akademik Danışmanlık Tez Merkezi

Yazma işi çok yorucu ve külfetli bir iştir. Özellikle el yazısı ile yazılmış ya da derlemeleri el yazısı ile olan hazır metinlerin bilgisayar ortamına aktarılması, el yazısını kullanan ve on parmak klavyeyi yeterli hızda kullanamayan kişiler için çok yorucu ve zaman alıcı bir eylem halini almaktadır. Bu tür işlemlere ihtiyaç duyanlar genellikle yazarlar, üniversite hocaları ya da lisans ve yüksek lisans öğrencileridir.

Bazen okuldaki ders notlarınız, bazen el yazısı ile yazmaya alışkın olduğunuz kitaplarınız, bazen de kısa kısa aldığınız notların anlamlı bütünler haline gelmesini istediğiniz hazır metinleriniz. Bunların hepsini bilgisayar ortamına uzman kadromuz en hızlı ve kaliteli olarak aktarmaktadır.

Uzun süren yazmaların ve araştırmaların sonucunda elde ettiğiniz ürünlerin dizgiye girmesi bilgisayar ortamına etkili ve hızlı bir şekilde aktarılması zorunluluğunu ortaya çıkarır. Yoksa zaten uzun zaman alan müsvedde yazılarınız ve derlemeleriniz daha da uzun zamanınızı alacaktır. Zaten çalışma ve araştırma için ya da okuma için ayırdığınız vakit yetmiyormuş gibi bir de bu çalışmanın son hali olan yazım, derleme ve dizgi işlemi vardır. Bu son işlemde ürününün kalitesini yani başarıyı getirecek kısımdır.

El yazısını ve müsveddeleri bilgisayar ortamına aktarmak çok zor ve zahmet verici bir iştir.

Yazının okunulabilirliğine göre elinizde bulunan doneleri, müsveddeleri veya hazır metinleri derleyip titiz bir çalışma ile müşterimize teslim ediyoruz.

İster öğrenci, ister üniversite hocası, ister bir yazar veya bir kurum olsun derlenmesi gereken, bilgisayar ortamında temize çekilip dizgi işleminin yapılması gereken müsvedde veya el yazılarını ya da diğer tüm yazım işlemlerini müşterimizin istediği formatta tasarlıyoruz.

Hazır metinlerin, kitap özetlerinin, altı çizili uzun sayfalı kitaplarınızı, kendi yazdığınız kitabın müsvedde ve el yazısı halinin ya da mevcut hazır metnin kısmen bilgisayar ortamına aktarılması işlemleri zaman alan ve uğraş gerektiren yorucu işlemler olacaktır. Tüm bunlar için en hızlı ve kaliteli olarak hizmet veren ekibimizden ayrıntılı bilgi almak için sitemiz içerisinde bulunan iletişim formundan veya telefon numarasından irtibata geçebilirsiniz.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır | Tez Merkezi

logo-footer