Bize Ulaşın:  0554 603 1799
iletisim@yazimisleri.net  
Open/Close Menu Akademik Danışmanlık Tez Merkezi
Tez merkezi

Ankara Tez Merkezi 7/24 Hizmetinizdedir!

Tez yazımı emek ve zaman harcanması gereken bir iş olmasının yanında ciddi bilgi birikimi gerektirmektedir. Ankara tez merkezi olarak önceliğimiz uzman danışman kadromuz ile en doğru bilgi ve bilimsel veriler ile sizlere yardımcı olmaktır. Akademik hayatınızı yoğun iş temponuzla birlikte yürütmekte zorlanıyor ve bir destek arıyorsanız, tez yazan yerler dışında yazimisleri.net güvenilir kadrosu ile danışmanlık vermek adına yardımınıza koşmaktadır. Ankara Tez Merkezi (yazimisleri.net) olarak bitirme tezi, yüksek lisans tezi, doktora tezi ve yüksek lisans projelerinizde sizlere yardımcı olmaktayız.

Akademik hayatınız boyunca pek çok proje ile ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Önemli olan projelerinizin bilime ve ilgili literatüre uygun şekilde hazırlanmasıdır. Çalışma alanınız fark etmeksizin bizlerden talepleriniz doğrultusunda, uzman ekibimizin danışmanlığıyla ve bilimsel etik kurallara uygun olarak tamamıyla size özel hizmet sunmaktayız. Profesyonel danışmanlık hizmetlerimiz sizlerin talepleri ve önerileri doğrultusunda yürütülmekte ve projelendirilmektedir.

Üniversiteniz tarafından belirlenen tez yazım kurallarının dikkate alınması ve çalışmalarınızın belirli bir zamana kadar hazırlanması gerektiği bilinciyle en kısa sürede teslim edebilmeniz için danışmanlık desteği veriyoruz.

Tez danışmanlığında önemli hususlardan biri danışmanınıza istediğiniz saatte ulaşabilmenizdir. Ankara Tez Merkezi olarak da mail ya da telefon yolu ile haftanın 7 günü bizlere ulaşma imkânı sağlamaktayız. Her gün güncellenen bilgilerin ışığında sürdürdüğümüz hizmetimizden Türkiye’nin neresinde olursanız olun bir mail veya telefon yardımıyla yararlanabilirsiniz.

Hemen iletişime geçmek için tıklayın…

Categoryblog

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır | Tez Merkezi

logo-footer