Bize Ulaşın:  0554 603 1799
iletisim@yazimisleri.net  
Open/Close Menu Akademik Danışmanlık Tez Merkezi

Yaptığınız çalışmalar sonucunda elinizde yığınla hazır metin ortaya çıkabilir. Bu 100 Sayfa, 500 Sayfa veya 1000 Sayfa olabilir. Mesela, bir kitap okursunuz özetini yazmak zorunda kalırsınız ya da kitabın belli yerlerinin altını çizersiniz ve çizdiğiniz yerleri bilgisayar ortamında aktarmak zorunda kalırsınız. Bu işlemler bazen yüzlerce sayfa olabilir. Yaptığınız iş çok kolay bir işmiş gibi sonrasında bir de bunları yazıya aktarmak zorunda kalırsınız. Zaten zor olan işiniz daha da zorlaşır. Çünkü yazım işleri uzun, zaman alıcı, yorucu ve hatta sıkıcı işlerdir.

Her şeyini dört dörtlük yaptığınız çalışmaların son aşaması ise dizgi işlemidir. Dizgi işlemi demek, çalışmanızın ürününü elinize almanıza az bir zaman kalmış demektir. Gerek kitap özetleriniz, gerek yazdığınız makaleler, gerek altı çizili cümlelerden oluşan uzun sayfalı kitaplarınız, gerekse kendi yazdığınız ancak müsvedde ve el yazısı olarak bekleyen hazır metinleriniz… Son aşamada dizgiye girer ve sizin tek yapmanız gereken bu hazır metinleri bilgisayar ortamına aktarmaktır. Bu aktarım işlemi, bazen günler sürebilir. Özellikle de on parmak ile hızlı bir şekilde klavyede yazı yazamıyorsanız aylar sürebilir.

Bizim sunduğumuz hizmet tabiri caizse sizi bu külfetli işten “Hızır” misali kurtarır. Uzman ekibimizce F klavyede on parmak ile hızlı bir şekilde, oluşturduğunuz tüm hazır metinleri (bazen kitap özetlerini, bazen makaleleri, bazen altı çizili uzun sayfalı kitaplarınızı, bazen de kendi yazdığınız kitapları) ne kadar uzun hazır metinler olsa da, ister 100, ister 500 isterse de 1000 sayfa olsun tamamını en hızlı sürede, güvenilir bir şekilde memnuniyet garantisi ile sizlere teslim ediyoruz.

 Hazır metinlerin, kitap özetlerinin, altı çizili uzun sayfalı kitaplarınızı, kendi yazdığınız kitabın müsvedde ve el yazısı halinin ya da mevcut hazır metnin kısmen bilgisayar ortamına aktarılması işlemleri zaman alan ve uğraş gerektiren yorucu işlemler olacaktır. Tüm bunlar için en hızlı ve kaliteli olarak hizmet veren ekibimizden ayrıntılı bilgi almak için sitemiz içerisinde bulunan iletişim formundan veya telefon numarasından irtibata geçebilirsiniz.

 Yapacağımız çalışmalar sonucunda, herhangi bir eksikliğin tamamlanması veya çalışmaya başka hususların eklenmesi gerekirse tüm ekibimizle sizlere destek olacağız.

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır | Tez Merkezi

logo-footer