Bize Ulaşın:  0554 603 1799
iletisim@yazimisleri.net  
Open/Close Menu Akademik Danışmanlık Tez Merkezi

Ankara’da tez yazan yerler konusunda araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Tez merkezi olarak bu konuda akademik danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

İster yüksek lisans projesi, ister yüksek lisans tezi, ister doktora tezi olsun tüm tezlerin hazırlanmasında ciddi zaman ve emek harcanması gerekmektedir. Günümüzde hem çalışıp hem de akademik hayatlarını sürdürmeye çalışan öğrencilerin sayısı artmaktadır. Buna paralel olarak tez yazan yerlerin sayısı da kontrolsüzce artmıştır. Bu nedenle yardım alacağınız tez merkezini seçerken son derece dikkatli olmalısınız. Tez merkezleri çalışmanız için yeterli bilgi ve tecrübeye sahip mi? Resmi bir danışmanlık firması adı altında hizmet veriliyor mu? gibi soruların cevaplarını muhakkak almalısınız. Her konuda tek kişi ile destek vermeye çalışan kişi veya kişilerden kaçınmalısınız. Bu konuda yazimisleri.net tez merkezi olarak zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyor ve uzman kadromuz ile size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Tez merkezi olarak en çok önem verdiğimiz unsur, danışman kadromuzu deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşturmaktır. Sizler de yoğun iş temponuz içinde akademik kariyerinizi sürdürmeye çabalıyorsanız güvenilir bir kadrodan oluşan tez merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Diğer tez yazan yerlerden farklı olarak biz ATO’ya kayıtlı resmi akademik danışmanlık firmasına bağlı bir kuruluşuz.

Tez merkezimizden bitirme çalışması, yüksek lisans tezi, doktora tezi ve projeleriniz hakkında danışmanlık hizmeti alabilmeniz mümkündür. Çalışma konunuzun belli olmasından teslim edilmesine kadar olan süreçte danışman kadromuz sizlere en iyi hizmeti vermek için hazır olacaklardır. Çalışma konunuza göre size özel olarak atanacak uzman danışmanlarımıza her türlü öneri ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Böylelikle çalışmanız üniversiteniz tarafından belirlenen tez yazım kuralları da dikkate alınarak en iyi şekilde hazırlayabilecek ve zamanında teslim edebileceksiniz.

Sizler de çalışmalarınızı titiz bir şekilde hazırlamak istiyorsanız tez merkezimiz ile haftanın 7 günü telefon ya da mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz. Tez merkezimizden bunların yanında, müsvedde ve el yazısı metinlerinin, ses ve video kayıtlarının yazıya geçirilmesi ya da İngilizce çeviri işleri için de yardım alabilirsiniz.

İletişime geçmek için tıklayınız..

0554 603 17 99

Categoryblog
Write a comment:

Your email address will not be published.

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır | Tez Merkezi

logo-footer