Bize Ulaşın:  0554 603 1799
iletisim@yazimisleri.net  
Open/Close Menu Akademik Danışmanlık Tez Merkezi

Yüksek lisans ve doktora öğrencileri ders aşamalarını tamamladıktan sonra mezun olabilmek için tez vermeleri gerekmektedir. Tez yazmak uzun ve zorlu bir yolculuktur. Bu yolculuk sırasında danışman hocanızın yardımı da olmuyorsa zorlanmanız muhtemeldir. Hatta çoğu öğrenci danışman hocalarının ilgisizliklerinden dolayı mezun olamamaktadır. Tam da bu noktada tez merkezimiz sizlere danışmanlık sağlayarak tezinizi tamamlamanızda yol arkadaşı olmaktadır. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek verdiğimiz bu hizmeti resmileştirdik ve Ankara Ticaret Odası (ATO)’na kayıtlı  ilk akademik danışmanlık firmasını kurduk. Firmamızın çatısı altında siz değerli öğrencilerimizin nasıl  tez yazılır, nasıl literatür araştırması yapılır gibi sorularına yanıt olmaktayız.

Tez yazımı aşamasında yazimisleri.net tez merkezi, çalışmanızın en başından itibaren sizler mezun olana dek desteğini sürdürmektedir. Konu bulmanızda, araştırma yapmanızda, yazım aşamanızda ve redaksiyon işlemlerinizin yapımında akademik danışmanlık hizmeti vermektedir. Bir çok farklı bölümde uzmanımız olduğundan dolayı tek tek bölümleri yazmadık. Detaylı bilgi almak için bize mail yada telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

Tez merkezimiz Ankara’da olsa da Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. Ankara dışındaki öğrencilerimizle telefon yada mail yoluyla iletişim kurmaktayız. Ankara içinde yüz yüzü görüşme imkanımız vardır.

iletisim@yazimisleri.net

554 603 1799

Categoryblog

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır | Tez Merkezi

logo-footer